Festyn rodzinny. Prezentacja dziecięcych talentów.

W sobotę, 8 czerwca przybyliśmy do szkoły ze swoimi rodzicami na festyn z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Taty. Była to też okazja, podobnie jak w ubiegłym roku, do zaprezentowania naszych różnorakich talentów. Na początek kilkoro dzieci mówiło wiersze na powitanie swoich rodziców. Następnie przedszkolacy zatańczyli taniec, który wszystkim bardzo się podobał. Zerówka przedstawiła inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Lokomotywa” i zatańczyli. Swoje recytacje zaprezentowali laureaci konkursu gminnego Paula Oleszczuk, Ola Kozak, Ulka Michałkowska i Kacper Nawrocki. Klasa pierwsza zaśpiewała piosenkę o mamie. Starsza i młodsza grupa wiekowa pokazała swoje umiejętności taneczne wyćwiczone na zajęciach z panem Krzysztofem Mylerem.

Mieliśmy też możliwość posłuchać, jak grają nasi koledzy (Paulina Oleszczuk, Nikola Woźniak, Kacper Nawrocki) na keybordach. Zagrali wspaniale! Ola Kozak, Zuzia Wadowiec i Marta Bajsztok zatańczyły taniec hip-hopowy. A na koniec występów mogliśmy podziwiać naszych rodziców: najpierw tatusiów, potem mamusie, jak wdzięcznie poruszali się na scenie w rytm znanych melodii. Na jednej ze ścian sali rozwieszone były nasze prace plastyczne i dyplomy za różne osiągnięcia.

Atrakcja goniła atrakcję.  Były kiełbaski z grilla oraz przejażdżki wozem policyjnym i strażackim po ulicach Turwi. Były też lody i smakowite wypieki naszych mam. Nasze panie przygotowały dla nas upominki zakupione z funduszu Rady Rodziców, każdy z nas wylosował jakąś fajną nagrodę. Było bardzo miło. Na koniec pomogliśmy w sprzątaniu i zadowoleni udaliśmy się do domów.

Marek Tomczyk
IMG_3782

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: